19 Eylül 2011 Pazartesi

GETS - Geçmişin Etkilerini Temizleme Şifası (Bireysel Seans)


Geçmişin Etkilerini Temizleme Şifası Seansları

Geçmişin Etkilerini Temizleme (GETS) uygulaması, kendi gücümüze erişmek için yapmamız gerekenlerin ilk adımını oluşurur. GETS, geçmişimizden gelen, öğrenilmiş/öğretilmiş korku, endişe, takıntı, suçluluk duygusu ve kararsızlık gibi duygularla hayatımızda blokaj yaratan zihinsel enerjilerimizi ve onun izlerini siler.

Bu uygulama, baştaki enerjetik elektrik şarj noktalarına, yanı akupunktur noktalarına parmaklarla belirli bir sistem içinde dokunularak yapılır. Uygulama yaklaşık bir saat sürer. Bu uygulama sırasında, bu noktalarda kayıtlı enerji blokajları kaldırılarak, enerjinin bu noktalara düzgün olarak akması, dolayısıyla kişinin şifalanması sağlanır. Başımızın üzerinde bulunan bu enerji noktaları, çeşitli konularda hayatımızda oluşturduğumuz bizi engelleyen düşünceleri, fikirleri, inançları ve kararları depolar ve bu enerjetik elektrik şarj noktalarında tıkanan enerjinin akışı sağlanınca, kişilerin blokajları da çözülmeye başlar. Bu işlem, sanki bilgisayarınızdaki eski ve işe yaramaz dosyaları silmek gibidir. Böylece hayatınızda yeni ve harika şeyler yaratmak ve işe yarar yenilikleri kabul edebilmek için kendinize, zihninize yer açmış olursunuz.

GETS uygulaması sayesinde, kişi yıllar içinde biriktirdiği, zihnen kendisini yoran, takıntı haline getirdiği eski düşünce kalıplarından ve hayatının her alandaki blokaj ve tıkanıklıklardan kurtulur. Bu uygulama sayesinde kendimize bilerek ya da bilmeden koyduğumuz kısıtlamalar, rahatsız edici anılarımız, hastalanmamıza neden olan düşüncelerimiz, karmadan gelen zorluklar ve takıntılarımız, bir daha geri dönmemek üzere kayıtlarımızdan silinir.

GETS seanslarından ne tür sonuçlar elde etmeyi bekleyebiliriz?

* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
* Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.
* Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.
* Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.
* Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.
* Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde oluşturacağiniz daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde kişilerarası ilişkilerde düzelme sağlanır.
* Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla imkana yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.
* Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlaşına kavuşmanızı sağlar.
Yerleşmiş ve patalojik rahatsızlıklarda sağlık dengesini elde edebilmek için minimum 10 seanslık paket, günlük zihin/beden gerilimini yok etmek için ise 5 seanslık paket önerilmektedir.  Ücret: 180TL (KDV dahil)

Bilgi ve Randevu İçin:
Anadolu Yakası'nda 0 537 2319687  uskudarmerkez@gmail.com
Avrupa Yakası'nda  0 212 3474153   sifacemberi@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder